Category Archives: Galerie

Odcinek III z nową nawierzchnią i zjazdem w ul. Ogrodową

Na odcinku km 7+700 do km: 8+450 z głównych asortymentów robót wykonano zarówno po stronie lewej jak i prawej podbudowę pomocniczą z gruntu stabilizowanego cementem pod poszerzenie drogi, podbudowę z mieszanki mineralno-cementowo-emulsyjnej metodą głębokiego recyklingu, warstwę wiążącą z betonu asfaltowego AC16W, warstwę SMA. Wykonano chodniki oraz zatoki autobusowe po stronie lewej i prawej. Continue reading

Odcinek II bezpieczniejszy dla pieszych i kierowców

Na odcinku nr 2 km 6+105 – 6+477  wykonano zarówno po stronie lewej jak i prawej podbudowę pomocniczą z gruntu stabilizowanego cementem pod poszerzenie drogi, podbudowę z mieszanki mineralno-cementowo-emulsyjnej metodą głębokiego recyklingu, warstwę wiążącą z betonu asfaltowego AC16W, warstwę SMA. Dodatkowo wykonano kanalizację deszczową i nawierzchnię chodników po stronie lewej oraz po stronie prawej. Wykonano konstrukcję zatok autobusowych po stronie lewej i po stronie prawej.

Continue reading

Odcinek I z miejscami postojowymi, zatokami i nową nawierzchnią

Na odcinku nr 1 km 4+513 – 5+195 wykonano zarówno po stronie lewej jak i prawej podbudowę pomocniczą z gruntu stabilizowanego cementem pod poszerzenie drogi, podbudowę z mieszanki mineralno-cementowo-emulsyjnej metodą głębokiego recyklingu, warstwę wiążącą z betonu asfaltowego AC16W, warstwę SMA. Dodatkowo wykonano kanalizację deszczową, nawierzchnię chodników i wjazdów po stronie lewej i po stronie prawej. Wykonano konstrukcję dwóch zatok autobusowych po stronie lewej i po stronie prawej.

Continue reading